Fırsat

Şu anda yaptıklarınızı yapmaya devam ederseniz, geleceğinizin nasıl olacağını düşünüyorsunuz ?

5 yıl sonranızın nasıl olacağını düşünüyorsunuz?
5 yıl sonrası yaşanacak olan değişimlere hazır mısınız?
Siz isteseniz de istemeseniz de GELECEK hızla günümüz olacak.
Eğer ”o” gün için, bu günden birşeyler yapmadıysanız, sadece sızlananlardan olacaksınız.

Emeklilik yaşınıza kaç yıl var?
Şu anda çocuklarınız var mı? (Yada kaç çocuk sahibi olmayı planlıyorsunuz?)
Çocuklarınızın, yüksek öğrenim almasını istiyor musunuz? Eğer istiyorsanız, bu konuda maddi ve manevi bir hazırlık içerisinde misiniz?
Çocuklarınızın ilk düğününün kaç yıl sonra olacağını düşünüyorsunuz?
Diğer çocuklarınızın düğünleri kaç yıl aralıklar ile yapılacak?
Bir düğün için ne kadarlık bir bütçe ayırabileceksiniz? Kaç düğün yapacaksınız ve toplam maliyeti ne olacak?
Bu gün hali hazırda yaptıklarınızı yapmaya devam ederseniz, 10 yıl, 15 yıl, 20 yıl sonranızın nasıl olacağını düşünüyorsunuz?

Ailenize ve çocuklarınıza ayırdığınız zamanı yeterli buluyor musunuz? İlişkinizi bu şekilde sürdürürseniz geleceğin resmi mutluluk mu yoksa hüsran mı gözüküyor? Bu şekilde devam ederse elbetteki iyi olmaz ama önümüzdeki ay, yıl yada birkaç yıla kadar düzelecek tarzında bir erteleme ile kendinizi kandırmayınız. Birşeylerin düzelmesi gerekiyorsa hemen şimdi başlamalısınız. Sandalınızı akıntıya bir kaptırırsanız geri dönüşünüz çok zor olabilir.

Finans eksperi, eğitimci, başarılı yatırımcı ve en çok satan kitabın yazarı Robert KIYOSAKI size servet sahibi olabilmeniz için gerçekci uygulanabilir, pratik bir plan sunuyor. Kiyosaki diğer kitaplarının yanısıra N.Y.Times’ın en çok satanlar listesine giren Zengin Baba…, Fakir Baba kitabının da yazarı. Bugüne kadar yazdığı kitapların tüm dünyada satışı 20 milyonu aşmış durumda ve bugün kendi “Zengin Baba’sından” öğrendiği ve devrim olarak nitelendirilebilecek bilgilerini sizinle paylaşıyor! Bu bilgi sizi para için çalışmaktan, paranın sizin için çalıştığı duruma taşıyabilir! Bu bilgi sizi özgürlüğünüze kavuşturabilir.

Nasıl olduğunu;

Merak etmiyormusun?