Başarı, Pazarlama

Refah Nedir?

Mayıs 2, 2010

Refah içinde olmak için bildiğimiz, duyduğumuz çeşitli yollar olmakla beraber, özgür olabilmek için ancak iş sahibi ya da yatırımcı olunması gerektiğini de biliriz.


cash-flow

Bugünün iş dünyasında, bir işten öte zengin olmanın en güçlü yolu olarak bilinen bir alandır Network Marketing. Bugün dünyada milyonlarca kişiye finansal özgürlüğe kavuşmaları, kendi yaşantılarını ve mali geleceklerini denetim altına almaları imkânını sunan bir fırsattır bu alan. Dünyada en güçlü ticari form olarak 60 yılı aşkın sürelik geçmişiyle yeni dünya ekonomisinde sarsılmaz temellere sahip Network alanı. Bu endüstri bugün dünya çapında dev adımlarla büyümekte. Bildiğimiz, alışık olduğumuz klasik iş yaşantısının ve döngüsünün tersine dünyada patlamada olan bu endüstri, yeni iş anlayışı olarak çok güçlü bir atılım.

Bugüne dek sayılı şanslı birkaç kişiye kısmet olmuş zenginliğin, artık dileyen herkes tarafından paylaşılmasına olanak sağlıyor. İş hayatının aksine bireye çok fazla imkân sunan ama gözle görülmeyen bir alan. Bu alanı ancak zihnimizi açıp görebiliriz. Bunu görmek ve iş dünyasında Network Marketing’i seçmek için şu an tam zamanı.

Neden mi? Dünya ekonomisinde artık her şey çok hızlı değişiyor. Sanayi çağının kapandığı ve bilgi çağına girdiğimiz bir dönemde dünyamız. İşte tam bu değişim sürecinde oluşumu hızlanan Networking şirketleri tam anlamıyla bilgi çağının ürünü yapılardır. Çünkü Network Marketing‘de ne arazi, ne fabrika, ne de çalışanlarla değil, yalnızca bilgiyle ve insanla işler.

Servet edinmek için çok yeni, ilerici ve en demokratik yoludur. Dileyen, kararlı ve dayanıklı olan herkesin girebileceği bir alandır. Sizin hangi okuldan mezun olduğunuza, bugün kaç para kazandığınıza, cinsiyetinize bakmaz. Bu alanın ilgilendiği sizin öğrenmeye, değişime, büyümeye ne kadar istekli olduğunuzdur.

Temelinde insan olan ve insanın kendisine yatırım yapması için güzel bir başlangıç noktasıdır bu iş alanı. Eğer sabırlı olmayı ve bildiklerinizi uygulamaya devam ederseniz, Network iş alanı size arka çıkmaya devam eder. Asla sizi yarı yolda bırakmaz. Fırsat eşitliği sunar.

Siz zamanınızı ve enerjinizi ayırırsanız bu alanda sizi destekleyenler her zaman olacaktır. Bu yönlerinden dolayı bu alan başkalarına yardım etmeyi seven insanlar için doğru bir alandır. Buradaki eğitmenler ve liderler yardım edip bildiklerini öğretip daha iyisini yapmanız için hep yanınızdadır. Siz öğrenene kadar liderler size sabırla destek olurlar. Network Marketing insana sınırsız bir eğitim ve kendini geliştirme süreci sunar. Bunu yaparken de sizinle aynı istekle, hedefe koşan birçok insanla tanışmanızı ve güçlü dostluklar geliştirmenizi sağlar.

İnsan olarak hepimizin içinde bazı değerler vardır.

Hepimizin içinde fakir, orta sınıf ve zengin insan vardır.

Hangisini ortaya çıkartacağımıza kendimiz karar veririz.

Ve bu karar noktasında Network Marketing insanın zengin yanını ortaya çıkartması için gerekli bütün niteliklere sahip bir iş alanıdır.

Bütün bu sunduğu imkânlarla, sıradan insanların sıra dışı hayatlar ve hayalleri elde etmesine yardımcı olan Network Marketing çağımız ekonomisinde büyük bir itici güç olmaya sürekli artan bir oranda devam etmektedir.

İnsanlara yardım etmeyi isteyen insanlar, bu yeni iş alanı sayesinde daha çok kişiye yardım etme gücüne sahip olma olanağı buluyorlar. Eğer sizde olabildiğince çok kişinin mali hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmayı gerçekten istiyorsanız, Network iş alanını daha yakından, verileriyle incelemeye zaman ayırmalısınız. İçinizdeki zengin kişinin ortaya çıkma vakti geldiyse elbet.

Unutmayın;

Refah = Sağlık, İç Huzur, Zaman ve Para Dengesidir.
Robert Kiyosaki – Ekonomist, Yazar

You Might Also Like